Přejít k hlavnímu obsahu

Sváteční zamyšlení jáhna Jiřího Cikánka

22. neděle v mezidobí (B), Mk 7,1-23 Spor s farizei je zástupným sporem o opravdovost srdce. ...

Komunitní centrum slaví narozeniny

Komunitní centrum sv. Ludmily na Tetíně slaví první výročí svého otevření, a tak bych Vás tímto ráda pozvala na „narozeninovou oslavu“ v neděli 29. srpna odpoledne.

Sbírka na pomoc lidem zasaženým tornádem

Sbírka při bohoslužbách v sobotu 10. a v neděli 11. 7. byla v naší farnosti věnována na pomoc obyvatelům jižní Moravy zasaženým tornádem. Sbírka vynesla:

14.820,- Kč v Počaplech, 13.669,- Kč v Berouně, 5.250,- Kč na Tetíně, 4.342,- Kč v Loděnici, 2.170,- Kč ve Svatém Janu, 1.638,- Kč na Vráži, 1.540,- Kč na Chyňavě a 600,- Kč v Nižboru, celkem tedy 44.029,- Kč.

Vybrané finanční prostředky jsme poslali přímo do farnosti Moravská Nová Ves na podporu poškozených lidi ve farnosti.

On-line život křesťana

Bohoslovci z Arcibiskupského semináře v Olomouci připravili seznam zajímavých odkazů, které mohou křesťané využít v době mimořádných opatření proti šíření koronaviru.

Odkazy jsou rozděleny do kategorií - Děti - Mládež, Dospělí, Rodiny - Senioři - Kněží.