Back to Top
Přejít k hlavnímu obsahu

Aktuality

Online život křesťana v době karantény

Bohoslovci z Arcibiskupského semináře v Olomouci připravili seznam zajímavých odkazů, které mohou křesťané využít v době mimořádných opatření proti šíření koronaviru.

Odkazy jsou rozděleny do kategorií - Děti - Mládež, Dospělí, Rodiny - Senioři - Kněží.

Možnost návštěvy kostela na Berounsku ve stavu nouze

Beroun: v neděli je kostel cca 9.30 - 11.00 otevřený k modlitbě, k dispozici je kněz. Na Velký pátek a Bílou sobotu bude kostel sv. Jakuba otevřený 14.00 - 17.00 hod. Tetín: ... Svatý Jan pod Skalou: ...

Nedělní zamyšlení jáhna Jiřího Cikánka

Květná neděle Květná neděle mě vždycky udivovala kontrastem evangelijních textů. Není to pro vás asi nic nového a převratného, ale pojďme si to zopakovat. Na začátku bohoslužby se připomíná vjezd Ježíše do Jeruzaléma. Na zem lidé kladou ratolesti a davy provolávají slávu. O pár dní později možná ty stejné davy křičí: „Ukřižuj!“. ...

sbor TRIANGL - ZKOUŠKY SE RUŠÍ

Dětský pěvecký sbor TRIANGL pro zpěvačky a zpěváčky ve věku 5 – 9 let má zkoušky každé úterý od 16:00 do 17:00 hod. v areálu berounské fary. V SOUČASNÉ DOBĚ JSOU ZKOUŠKY ZRUŠENY.

Výtvarný kroužek na faře - PŘERUŠEN

Výtvarný kroužek pro předškoláky probíhá na faře v Berouně každé úterý od 15.00 do 16.00 hod. V SOUČASNÉ DOBĚ SE NEKONÁ.