Doporučujeme přihlašovat se přes www.svetovednymladeze.cz.

Pražský arcibiskup rozhodl podpořit mladé lidi z pražské arcidiecéze, kteří se přihlásí přes Sekci pro mládež ČBK, částkou 5 000,-Kč. O tuto částku není třeba žádat, bude předána Sekci pro mládež automaticky pro každého přihlášeného z pražské arcidiecéze.

Pokud požádají mladí lidé z početných rodin o další příspěvek, bude poskytnuta sleva z aktuálně avizovaných cen na druhé dítě 25% a na třetí a další 50%. Žádost na tuto slevu je třeba posílat na: anna.brabcova@apha.cz  

Pro doplění:

Každý mladý člověk, který se přihlásí Sekci pro mládež ČBK a v přihlašovacím formuláři Formuláře IS OMNIA (agendafarnosti.cz) označí Diecéze - pražská, tak získá automaticky příspěvek 5 000 Kč. Nemusí o to žádat. Bude to ve spolupráci se Sekcí pro mládež vyřízeno a výsledná částka bude účastníkovi snížena o 5000 Kč. Pokud je někdo s trvalým bydlištěm v pražské arcidiecézi, ale rozhodne se cestovat s jinou diecézí, na něho se vztahují podmínky jiné diecéze. Jestliže pojedou sourozenci, tak každý získá slevu 5000 Kč. Druhý a další sourozenec může požádat ještě o další slevu zasláním e-mailu na adresu výše.